KONTAKT

Městská část Praha-Dolní Chabry
Hrušovanské nám. 253/5
184 00 Praha 8
tel: +420 283 851 272
fax: +420 283 851 277
dchabry@dchabry.cz
datová schránka: ztib27j
IČ: 00231274 DIČ: CZ00231274

AKTUALITY

arr3Návrh na doplnění skupiny pro otázky SOKPRada MČ schválila v pondělí návrh na doplnění pracovní skupiny pro otázky silničního okruhu kolem... arr3Přistavení velkoobjemových kontejnerů červen 2017Přistavení velkoobjemových kontejnerů červen 2017 Přistavení velkoobjemových kontejnerů bude... arr3Inzerát - Česká poštaarr3Informační zpravodaj PID č. 10/2017pdf.. ... arr3Hřiště pro plážový volejbalSoučasné počasí dává připomenout možnost využití dvou kurtů na plážový volejbal, které vybudoval... arr3Kruhový objezd SpořickáNa střed kruhového objezdu křížení Spořické s ulicí K Ďáblicům byly na pokyn stavebního úřadu... arr3Mateřská škola Beranov-Praha-Dolní ChabryMateřská škola Beranov-Praha-Dolní Chabry Nově otevřená mateřská škola přijme kvalifikované... arr3Starostové pro okruhDalší pracovní setkání sdružení městských částí hl. města Prahy Starostové pro okruh se uskutečnilo... arr3Jednání Rady MHMP - změny Územního plánu Dnešní zasedání Rady MHMP mělo na programu také schválení návrhů změn Územního plánu hl. m.... arr3Aktuální stav - panelkaDobrý den, ještě včera byly po Vašem úklidu Dolní Chabry krásné. Podívejte se na fotografii, co... arr3DotaceZastupitelstvo hl. města Prahy schválilo ve čtvrtek 30. března 2017 rozdělení investiční rezervy pro... arr3Rekonstrukce Ústecké uliceCelková rekonstrukce Ústecké ulice se odkládá. Jak vyplývá z dopisu náměstka primátorky Petra... arr3Starostové pro okruh V úterý 28. února 2017 se na své pravidelné základně v Dolních Chabrech sešli zástupci sdružení... arr3Harmonogram svozu nebezpečného odpadu pro rok 2017 MČ PRAHA-DOLNÍ CHABRY HARMONOGRAM SVOZU NEBEZPEČNÉHO ODPADU PRO ROK ... arr3Kontaktní čísla pro veřejnost v případě problémů se svozem AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. – vývoz komunálního odpadu a separací na území... arr3Účelová dotace MHMP ve výši 480.000,-KčNa základě požadavku Rady MČ byla Dolním Chabrům přidělena účelová dotace ve výši 480.000,- Kč,... arr3Rekonstrukce sportoviště u ZŠ SpořickáV souladu s dohodnutým postupem na rekonstrukci sportovního hřiště při ZŠ Spořická, předal vedoucí... arr310.000.000,- Kč – Nadační fond29.4.2016 byla v souladu se Smlouvou o spolupráci mezi MČ Praha – Dolní Chabry a Nadačním fondem... arr3ARCHIV AKTUALITarchiv aktualit naleznete zde......

»

Metodický pokyn městské části Praha - Dolní Chabry
pro poskytování informací

(na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím)

I. Obecná část

 • Podávání žádostí o poskytnutí informace Městské části Praha - Dolní Chabry (dále jen MČ) i jejich poskytování zaměstnanci MČ se řídí zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím (dále jen "Zákon") a Metodickým pokynem ke sjednocení postupu orgánů veřejné správy při zajištění práva fyzických a právnických osob na poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb,. o svobodném přístupu k informacím (dále jen "Metodický pokyn")
 • Text Zákona, Metodického pokynu a Informace o činnosti MČ jsou přístupné prostřednictvím sítě internet na elektronické adrese ministerstva vnitra a městské části Praha - Dolní Chabry.

II. Postup při vyřizování žádosti

 • Žádost musí být vyřízena v souladu se zákonem a pravidly uvedenými v Metodickém pokynu. Informaci požadovanou telefonicky poskytuje oslovený útvar MČ neodkladně, pokud ji má k dispozici. Nemůže-li ji vyřídit, požádá žadatele, aby žádost podal písemně.

Písemná žádost je podávána na adresu:


Městská část Praha -Dolní Chabry
Hrušovanské nám. 253/5
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

 • Žádost lze podat prostřednictvím pošty, osobně v podatelně MČ (viz výše uvedená adresa), prostřednictvím faxu na čísle 283851277 nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese: dchabry@dchabry.cz

 • Úhrada nákladů na poskytnutí informací je stanovena v Sazebníku úhrad za poskytování informací.

III. Nevyhovění žadateli ze strany MČ

 • Proti rozhodnutí o odmítnutí žádosti o poskytnutí informace lze podat odvolání ve lhůtách stanovených zákonem na adrese:

  Městská část Praha-Dolní Chabry
  Hrušovanské nám. 253/5
  184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

 • Odvolání lze podat pouze písemnou formou. Odvolání musí obsahovat jméno žadatele, adresu, v čem žadatel spatřuje porušení zákona, čeho se žadatel domáhá a podpis žadatele. Pokud odvolání tyto údaje neobsahuje nebo není podán písemně, MČ jej odloží.

 

OTc0Z