Prosba o součinnost v případu nebezpečného psa

Vážení chaberští spoluobčané,

dlouhodobě se potýkáme s problémem nebezpečného psa volně pobíhajícího v okolí chaberského kostela, navíc v bezprostřední blízkosti mateřské školy (majitelé psa ze statku ve slepé ulici U Jirkovské). Žádám proto ty z Vás, kteří jste byli tímto velkým německým ovčákem jakkoli napadeni či ohrožováni a jste ochotni o tomto incidentu vypovědět, abyste se ozvali úřadu městské části, nechali zde na sebe kontakt a pomohli nám řešit nebezpečnou situaci. Předem děkuji za spolupráci.

Jan Vokurka
1. místostarosta MČ 

Komentáře

Opakovaně jsem byl svědkem, že tento pes běhá volně, zejména ráno. Data jsem si nepsal, ale stalo se mi to za poslední rok min. 5x. Příště zkusím vyfotit.

Pes štěká a doráží na děti i dospělé, mě osobně chtěl roztrhat mého malého psa. Běhá volně a patří snad starší paní za kostelem, dům s velkými vraty. To se v Chabrech ví už léta. Já sama se tohoto psa také bojím. Majitelku jsem poblíž nikdy neviděla, nejspíš utíká.

Dobrý den, pane Doležale, děkujeme za komentář. V tomto případě jde spíš o poskytnutí svědectví, pokud jste byl tímto psem napaden či ohrožován. S pozdravením, T. T.

Jak jsem psal, ten pes (zřejmě denně) běhá naprosto sám v okolí kostela, protože ho zřejmě nemá kdo venčit? Počkejme tedy, až někoho napadne. Nicméně chválím tuto iniciativu, až se mi to zase stane, tak se pokusím to zdokumentovat. Budu při tom doufat, že z toho já i můj pes vyvázneme bez následků, zatím se mi vždy podařilo tohoto vlčáka zahnat … Příjemný zážitek to ale není, jednou toho byla svědkem i moje žena, tehdy náš labrador byl ještě štěně a mohl jsem ho vzít do náruči.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.