Slovo starostky Barbory Floriánové - září 2019

Milí Chaberáci,
zdravím vás všechny po slunečném létě.
Léto a dovolené jsou časem odpočinku, zklidnění a dobrého naladění a já věřím, že se to projeví v chuti do dalšího školního roku pro děti i dospělé, tak i v další práci na naší radnici.
Do nového školního roku je dobré začít s elánem a čistým stolem. S dostavbou školy se sice přes prázdniny nezačalo, ale nové výběrové řízení se připravuje. Jak si můžete přečíst v samostatném článku, i stavba současné školy se téměř před sto lety potýkala s velkými problémy, dokonce se její realizace protáhla až o 22 let. Zkrátka to nikdy nebylo jednoduché. Já jsem ale pevně přesvědčená, že nám se to v tomto volebním období povede.
I tak jsme přes léto nezaháleli, vymalovali jsme úřad a vrhli se do stavby chodníku do Čimic. Vše zatím zdárně pokračuje a děkuji řidičům za dosavadní respekt k omezení v místě stavby.
K našemu politickému uspořádání a nejasnostem se vzhledem k četným dotazům vyjadřuji v komentáři v dopisech zastupitelů, v září se vše jistě zdárně vyřeší, ostatně práce pokračuje úspěšně kupředu, v zaujetí pro věc jsou nedorozumění zkrátka běžná a snažíme se všichni jako odpovědní zastupitelé přispět k co nejlepší budoucnosti Chaber.
S radostí vás také chci pozvat na tradiční akce, které nás čekají v září. K dozvukům léta se může každý podle libosti přidat na Dnech evropského dědictví (14. září) u chaberského kostela, na sousedské akci Zažít město jinak (21. září) a také na Krajanských slavnostech (29. září). Přeji vám příjemný vstup do podzimu a školního roku.

Vaše Barbora Floriánová

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.