Slovo starostky leden 2020

Milí Chaberáci,
vítám vás srdečně s novým rokem 2020. Pevně věřím, že kulatá symetrie číslic v jeho názvu nám přinese harmonii a soulad v našem počínání. S pevnou vírou hledím vstříc dostavbě naší školy a těším se na průběžné kroky k její výstavbě. Těším se, že naše škola bude moderní a děti budou mít možnost se vzdělávat v nových a odborných učebnách a učitelé budou mít důstojné zázemí. Však už je také nejvyšší čas. Chabry se rozvíjejí a rozrůstají, naše městská část je krásná a poskytuje báječné místo k životu. Snažíme se ve všech ohledech hájit zájmy naší městské části a bojujeme ze všech sil za co nejlepší budoucnost, ať už se jedná o Pražský okruh, letiště, skládku v Ďáblicích, nastavení podmínek pro tramvajovou trať, vedení vysokého napětí, developerské projekty či životní prostředí. Zároveň ale nezapomínáme ani na naše domácí běžné starosti. Snažíme se o přejímání komunikací a zmodernizovali jsme i naši techniku pro terénní práce a úklid sněhu. Vystavěli jsme chodník, přidali zastávky, spravujeme komunikace, bojujeme s kůrovcem, jednáme o možnostech rozvoje sportu a sportovišť. Mám velkou radost z toho, jak krásné programy a akce loni nabízela naše radnice i široká kulturní scéna pro naše občany – jak pro ty nejmenší, tak pro seniory. Společenství, které se stará o své pamětníky a vychovává svou budoucnost, je společenstvím zdravým. Děkuji tímto srdečně všem, kteří přispívají k rozvoji našeho krásného domova. Milí Chaberáci, přeji vám všem v tomto novém roce hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Vaše Barbora Floriánová

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.