Letní provoz školek v létě 2020 a příměstský tábor

O letošních letních prázdninách budou první dva týdny, tedy od 1. do 10. července 2020, v provozu všechny tři chaberské mateřské školy – MŠ Beranov, MŠ Bílenecké nám. a MŠ Chaberáček. K ponechání otevření všech školek zkraje léta oproti pouze jedné v minulosti bylo přistoupeno z důvodu výjimečné situace a s ohledem na jejich dvouměsíční uzavření během koronavirové krize. Provoz bude určen především pro rodiny pracujících rodičů a bude probíhat v režimu provozních podmínek epidemiologických opatření a doporučení, které se liší od standardních podmínek provozu mateřských škol. Pro bližší informace prosím navštivte webové stránky své školky, případně kontaktujte její vedení.

Příměstský tábor s angličtinou: MŠ Chaberáček navíc pro letošní léto nabízí možnost využít příměstského tábora, a to hned ve třech turnusech oproti pouze jednomu v minulosti.

Tábor je určen pro děti od 4 do 10 let (po domluvě mohou být i mladší, ale musí být samostatní). Maximální kapacita na jeden turnus je 30 dětí.

  • 13. 7. – 17. 7. 2020 (prozatím přihlášeno 14 dětí)
  • 20. 7. – 24. 7. 2020 (prozatím přihlášeno 7 dětí)
  • 27. 7. – 31. 7. 2020 (prozatím přihlášeno 11 dětí)

Informace o volných kapacitách jsou platné ke středě 27. května 2020. Cena týdenního turnusu činí 3 200 Kč a zahrnuje svačinu 2x denně, teplý oběd, pitný režim, výukové materiály, celodenní péči, výuku angličtiny. Cena nazahrnuje: poplatky spojené s výlety, jako jsou vstupy nebo MHD; úrazové pojištění.

Příměstský tábor

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.