Zažádejte si o tisíc korun jako příspěvek na letní tábory a sportovní soustředění a kempy

Městská část rozděluje částku až 500 000 Kč jako příspěvek na letní tábory a sportovní soustředění a kempy. Chceme ulehčit rodičům v období po koronavirové pandemii a zároveň podpořit návrat dětí do kolektivu a k oblíbeným aktivitám.

Rodiče, kteří se v důsledku koronavirové pandemie dostali do tíživé finanční situace, mají možnost se ucházet o příspěvek na tábor či  sportovní akci, které dětem umožňují aktivní trávení prázdninového času. Vztahovat se bude jak na běžný pobytový tábor, tak na tábory příměstské nebo sportovní soustředění. Každé dítě ve věku od 3 do 18 let (včetně) má nárok na příspěvek za již uhrazený pobyt ve výši 1 000 Kč. Akce se musí konat v období od 27. 6. 2020 do 31. 8. 2020. Možnost registrace a podání žádosti o příspěvek je od 30. 6. 2020 do 31. 8. 2020 nebo do vyčerpání alokované částky.

O příspěvek mohou rodiče žádat v úředních hodinách na úřadu městské části Praha-Dolní Chabry výhradně na formuláři žádosti o příspěvek, který je k dispozici na úřadu a na webových stránkách www.dchabry.cz. Příspěvek může být poskytnut v hotovosti nebo bezhotovostně, a to po posouzení splnění podmínek pro poskytnutí příspěvku.

V případě jakýchkoli dotazů se můžete zeptat v úředních hodinách úřadu na čísle:        

Formulář žádosti o příspěvek a Podmínky čerpání příspěvku naleznete v přiložených souborech.

Ilu foto, zdroj: zsmv.cz

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.