Omezení dopravy na Ústecké směrem na Zdiby od 3. května

Podél komunikace Ústecká, zhruba 100 metrů východu z ulice Libědická, bude od 3. května 2021 zřízeno zázemí staveniště pro výstavbu bytového domu VILLA POD MENHIREM Dolní Chabry.

Bezpečný průchod chodců zajistí zhotovitel vyznačeným koridorem. V místě dojde směrem na Zdiby k omezení rychlosti na komunikaci na 30 km/h a zúžení dopravy do jednoho pruhu. Akce potrvá do konce března 2022.

Více informací v přiložených souborech OOP a Rozhodnutí hl. m. Prahy.

Komentáře

Dobrý den, k Vašemu oznámení o omezení dopravy na Ústecké ulici směrem na Zdiby a zajištění bezpečnosti chodců vyznačeným koridorem mám bohužel připomínku: Koridor pro chodce na pokraji Ústecké ulice sice vyznačen je, zpočátku je rozšířený, po několika metrech se zužuje, ale v té zúžené části parkují auta, takže chodci nezbývá než buď pokračovat v cestě mezi jedoucími auty, nebo přejít Ústeckou a posléze se přes Ústeckou zase vrátit zpět, anebo se vyšplhat po bůhví jak starém schodišťátku z kolejnic na chodník. Takto si tedy zajištění bezpečnosti chodců nepředstavuji. Nešlo by v koridoru zakázat stání vozidel? S pozdravem Mgr. Stana Janečková, Ústecká 169/44, Praha Dolní Chabry.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.