uvodni text covid

Úřad městské části Praha-Dolní Chabry přešel z důvodu rozhodnutí vlády na omezený provoz. Úřad má vykonávat pouze nezbytně nutnou agendu, omezit kontakt s veřejností, preferovat elektronickou komunikaci s občany a snížit počet potkávajících se zaměstnanců na minimum. Počínaje pondělkem 12. 10. jsou úřední hodiny pro veřejnost pouze pondělí 7:45 - 12:45 a středa 12:45 - 17:45

Zaměstnanci úřadu přešli na směnný provoz tak, aby se skupiny vzájemně nepotkávaly. Naším cílem je co možná nejvíce chránit jak návštěvníky, tak pracovníky úřadu. Věříme, že tak budeme schopni zajistit fungování důležité agendy pro občany i v případech karantény. Před návštěvou úřadu si tak prosím telefonicky ověřte přítomnost konkrétního zaměstnance na pracovišti. Pokud svou záležitost můžete vyřídit prostřednictvím emailové pošty, využijte prosím této možnosti.

Kulturní centrum Chaberský dvůr je až do odvolání zavřené.

S ohledem na aktuálně platná hygienická nařízení je nutné mít na úřadě po celou dobu návštěvy zakryté dýchací cesty rouškou nebo jinými ochrannými prostředky a při vstupu dezinfikovat ruce u dezinfekčního zařízení.

Úřad prošel v neděli 4. října 2020 dezinfekcí ozonem, další bude provedena dle aktuální potřeby.

Předem moc děkujeme za pochopení, ohleduplnost a trpělivost. Opatrujte se a brzy na viděnou.

Koronavirus – aktuální informace!!!

.