MČ Praha Dolní Chabry

Na základě změny vládních epidemiologických opatření se od pondělí 22. února 2021 rozšiřují úřední hodiny úřadu pro veřejnost.

Pondělí a středa 8:00–12:00 a 13:00–18:00 hodin

Úterý, čtvrtek a pátek pouze po předchozím objednání.

Zaměstnanci úřadu nadále zůstávají z důvodu zajištění plynulého provozu úřadu a ochrany zdraví nás všech rozděleni po směnách, které se vzájemně nesetkávají, čímž se nám daří udržet chod úřadu i v případě nutných karantén. Pokud se v těchto dnech chystáte v úřední hodiny navštívit konkrétního zaměstnance úřadu městské části, kontaktujte jej prosím nejprve e-mailem nebo si telefonicky ověřte si, zda bude v daný den na svém pracovišti. Dále vás prosíme, abyste omezili návštěvu úřadu pouze na nezbytně nutné případy a v rámci možností jste co nejvíce využívali prostředky vzdálené komunikace (e-mail, telefon).

Upozorňujeme, že s ohledem na aktuálně platná hygienická nařízení, je nutné mít po celou dobu návštěvy úřadu nasazený respirátor, roušku či jiné ochranné prostředky zakrývající nos a ústa. Po příchodu do budovy je v chodbě k dispozici dávkovač desinfekce rukou. Úřad prochází desinfekcí ozonem a všichni pracovníci jsou vybaveni respirátory a dalšími ochrannými prostředky.

Děkujeme. Za případné komplikace se omlouváme. Společným zodpovědným přístupem vše jistě brzy překonáme.

Nabídka pomoci s nákupem potravin a léků během epidemie
INFOLINKA MĚSTSKÉ ČÁSTI tel.:702 192 330, po–pá 8:00–16:00 hod

PEVNÉ LINKY NA ÚMČ NAHRADILY MOBILNÍ TELEFONY


Kamennou úřední desku naleznete před vchodem do úřadu Městská část Praha-Dolní Chabry, Hrušovanské nám. 253/5, 184 00 Praha 8

Starosta

Slovo starostky duben 2021

Milí Chaberáci, úspěšně jsme naočkovali druhou dávkou vakcíny seniory ve věku nad 80 let a naše KC (nyní zkratka pro „kól centrum“) má již dlouhý seznam zájemců z řad seniorů starších 70 let. Potvrzuje se, že lidé dávají přednost očkování v jim známém prostředí a dostupné vzdálenosti než ve velkých očkovacích centrech při nemocnicích. Brzdou je jen dostupnost vakcín. Na další kolo jsme ve spolupráci s mobilním očkovacím týmem Nemocnice Na Františku připraveni. Jedinou neznámou jsou vakcíny, kterých by od poloviny dubna mělo být již všude dost. Způsob distribuce vakcín v Praze je neskutečně...