Chaberský masopust

Datum: 
08.02.2020 14:00

Městská část Praha-Dolní Chabry si vás dovoluje pozvat na tradiční Chaberský masopust v sobotu 8. února 2020 od 14:00 hodin.

Vzhledem k zahájení stavby Dostavba ZŠ bude masopust začínat se srazem v parku U Václava pod základní školou. Přesně ve 14:00 hodin zde předá starostka Barbora Floriánová principálovi Jozefu Mitošinkovi právo od městské části a rozpoutá tím masopustní běsnění.

Průvod včetně dechového orchestru Pralinka a malých mažoretek ze školního klubu Beruška se vydá ulicí U Václava a Jirkovskou k Bíleneckému náměstí. Zde bude občerstvovací zastávka v Kavárně Pod pavlačí a u kostela vystoupí děti z mateřských školek a soubor DIVOCH. Dál trasa povede Měděneckou kolem Sokola, Oseckou nahoru ke Spořické, kde budou další zastávky u Cukrárny Na Pěšině a restaurace U Trumpety. Na obou místech bude pro průvod připraveno občerstvení a cukrárna věnuje také odměny nejlepším maskám. Celý průvod bude zakončen pohřbením basy a vyhlášení těch nejlepších masek na Hrušovanském náměstí a v areálu restaurace U Karla.

Přijďte se všichni podívat. Masky všeho druhu budou vítány, pobavit se ale můžete přijít i bez nich.

Fotogalerie: 
Pozvánka na Chaberský masopust
Trasa průvodu Chaberského masopustu
Adresa: 
Městská část Praha-Dolní Chabry
Hrušovanské nám. 253/5
Praha 8 - Dolní Chabry
Česká republika
50° 8' 47.0796" N, 14° 26' 44.5812" E
CZ