Divadelní představení: Když se zhasne – ODLOŽENO

Datum: 
20.10.2020 19:00

Z důvodu nouzového stavu a dalších epidemiologických nařízení je událost ODLOŽENA. Náhradní termín představení byl domluven na čtvrtek 29. dubna 2021. Zakoupené vstupenky si můžete ponechat, nebo případně vrátit od 21. října 2020 v Kulturním centru. O dalších případných změnách budeme včas informovat. Všem zájemcům se omlouváme.

Zveme k návštěvě divadelní komedie M. Doleželové a R. Vencla Když se zhasne. Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole. 

Hrají: Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová. Režie: Roman Meluzín. Producent: Petr Mácha. Velký sál, vstupenky v ceně 250/200 Kč v prodeji od 15. září 2020 v KC.

Fotogalerie: 
Adresa: 
Městská část Praha-Dolní Chabry
Hrušovanské nám. 253/5
Praha 8 - Dolní Chabry
Česká republika
50° 8' 47.0796" N, 14° 26' 44.5812" E
CZ