MŠ Chaberáček a MŠ Bílenecké náměstí otevřou 3. 9. 2025

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o nové skutečnosti ohledně nástupu dětí do mateřských škol. Přestože stavební práce směřují do závěrečné fáze, je potřeba zajistit ještě přípravu prostor pro děti i učitele.

Z tohoto důvodu se zahájení provozu MŠ posouvá na středu 3. září 2025.

Věříme, že tento krátký odklad umožní, aby děti vstoupily do bezpečného a plně připraveného prostředí. Děkujeme Vám za pochopení, trpělivost a spolupráci.

Omlouváme se za způsobené komplikace, chápeme, že posunem nástupu do školky vzniká rodinám náročná situace.

Děti z MŠ Bílenecké náměstí, které chodí na Hrušovanské náměstí, začínají školní rok standardně 1. září 2025.

Naše třetí mateřská škola v Beranově má již hotovo a včera 26. srpna byla převzata dokončená kuchyně. Díky ní se budou děti moct těšit pestré a vydatné stravě přímo ve školce.

S úctou
Městská část Praha-Dolní Chabry

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.