Na kole Prahou - nová cyklonavigace, která pomůže jezdit bez obav

Aplikace Na kole Prahou chce v kombinaci informačních, motivačních a komunitních funkcí pomoci začínajícím i zkušeným cyklistům používat kolo jako každodenní dopravní prostředek. K dispozici je jak pro systém Android, tak i pro IOS a to zcela zdarma. Co vám nabídne?

Díky propracovaným navigačním funkcím Na kole Prahou snadněji objevíte nejlepší trasu do práce 
či školy a budete moct na kole vyrazit bez obav i do míst, která dobře neznáte. Navigace bere v potaz mnoho faktorů ovlivňujících nejen dobu dojezdu, ale také bezpečnost a pohodlí pří jízdě na kole.  Dokáže se přizpůsobit typu vašeho kola, vašim osobním preferencím a najde i trasy kombinující kolo s veřejnou dopravou.

Nová aplikace vám nechce jen radit, ale chce vás také motivovat, abyste na kole jezdili 
co nejvíce. S aplikací si tak mj. můžete vyjezdit unikátními odznaky (např. Průzkumníka za to, že na kole navštívíte mnoho různých míst, nebo Vrchaře za to, že se nebojíte pražských kopců). Své cyklistické výkony můžete také porovnávat s vašimi známými a kamarády a vzájemně se tak motivovat k ještě častějšímu ježdění.

V neposlední řadě aplikace umožnuje sbírat a sdílet informace o tom, s jakými problémy se při svém ježdění v Praze potýkáte. Kromě záznamu svých tras můžete skrze aplikaci snadno nahlásit komunitní upozornění týkající se komplikací na trase. Posbírané informace se zobrazí v cyklistické mapě 
a u vyhledávaných tras.  Poslouží také ale městským orgánům při vyhodnocování stávajících a při návrhu nových cyklistických opatření.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.