Městská část získala finance na nové sportoviště

Úspěšná dotační žádost předešlého vedení naší městské části o jeden milion korun přinese do Dolních Chaber další možnost sportovního vyžití. Díky podpoře pražského magistrátu bude možné financovat zcela nové multifunkční sportovní hřiště. To by mohlo být umístěno na ploše stávajícího betonového hřiště za základní školou, hned vedle v roce 2017 vybudovaného venkovního sportoviště s moderním povrchem. Detaily budoucího projektu budou radní ještě projednávat.

Zastupitelé hl. m. Prahy žádost naší městské části o poskytnutí účelové investiční dotace v oblasti sportu schválili na svém prosincovém zasedání. Dne 10. ledna 2019 pak Rada MČ oficiálně zapojila částku jednoho milionu již do loňského rozpočtu. Dvanácté rozpočtové opatření pro rok 2018 musí ještě formálně schválit také Zastupitelstvo MČ.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.