Slovo starostky Barbory Floriánové - leden 2019

Milí Chaberáci,
srdečně vám přeji vše dobré v novém roce 2019. Ať je pro každého z vás osobně, i pro nás všechny společně, šťastný, klidný a požehnaný.
Zatímco příroda se v posledních měsících roku přichystala v pomalejším tempu ke spánku, my jsme se na radnici na plné otáčky připravovali na vstup do tohoto roku.
V Praze se totiž těšíme náročnému prvenství – jsme nejrychleji rostoucí „nečíslovaná“ MČ a díky naší poloze se nás týká doslova téměř vše: stavba tranzitního okruhu kolem Prahy, stavba nové ranveje na letišti v Ruzyni, stožáry vysokého napětí pro severní oblast Prahy i napojení pražské a středočeské dopravy. Zároveň je tady u nás, v Chabrech, prioritou číslo jedna dostavba školy, dále pořádné sportoviště a dokončit chodník a celé se to snažíme podložit multikriteriální stavební a dopravní studií Dolních Chaber. Také doufám, že se stejně jako já už těšíte na všechny kulturní, společenské a sportovní akce, které nás letos čekají, a velmi děkuji všem, kdo je spolu s námi nebo vlastní aktivitou připravují. Opravdu, není toho málo, co nás v novém roce čeká. Bojujeme a snažíme se vést Chabry k co nejlepší budoucnosti pro nás zde i v rámci celé Prahy. Vznikají zásadní rozhodnutí pro Prahu, a i proto se neustále setkáváme se starosty MČ, zastupiteli a řediteli z magistrátu i dalšími kolegy, se kterými jednáme, radíme se, podporujeme se a snažíme se prosadit.
Nemám zde prostor popsat to, co jsme v minulých měsících absolvovali a co vše probíhá. Vydalo by to na samostatné číslo. Sledujte novinky, které stále přikládáme na naše webové stránky www.dchabry.cz a na náš Facebook.
Závěrem bych tímto chtěla velmi poděkovat všem svým kolegům za opravdové nasazení, které vložili hned od počátku do všech činností. A v neposlední řadě patří velký dík všem zaměstnancům úřadu, za jejich práci a nadprůměrnou agendu, kterou zvládají s naprostou profesionalitou a úsměvem.
Celá naše radnice je tým v tom nejlepším slova smyslu a já věřím, že konstruktivní práce a zejména pozitivní duch, který je naším motorem, se zobrazí v celých Dolních Chabrech.
Do nového roku tedy veselou mysl a pevné zdraví!

Vaše Barbora Floriánová
 

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.