Kácení stromů v areálu ZŠ Spořická

V souladu se stavebním povolením budou tento týden zahájeny přípravné práce na realizaci dostavby základní školy Spořická. V pátek a v sobotu (29. a 30. března 2019) budou pokáceny stromy v půdorysu rozšířeného severního křídla budovy – šatny, kuchyně s jídelnou a 2. tělocvična.

Miroslav Malina, předseda Komise životního prostředí

Komentáře

Tak nevím, včera proběhlo zasedání ZMČ. Nevzpomínám si, že by na tomto zasedání padlo na toto téma jediné slovo. Není nad otevřenou radnici. Pokácet krásné, zdravé stromy je fakt čin, hodný obdivu ...

Dobrý den, pane Doležale, tato informace je zveřejněna na webu MČ, aby se právě dostala k občanům. Další dotazy bude třeba směřovat k vedení MČ. T. T.

to nemění nic na mém předešlém komentáři. Nic o tom nevím jako zastupitel ani jako člen komise životního prostředí. Očekávanou námitku, že jsem se nezúčastnil únorového zasedání komise ŽP neberu, řádně jsem se omluvil písemně i telefonicky, vím totiž, co slušnost vyžaduje. Takovou zásadní informaci jsem jistě jako zastupitel a člen výše uvedené komise mohl dostat jinak, než prostřednictvím krátké informace den před plánovanou akcí. Jak říkám, ve věci otevřeného úřadu máme co napravovat.

Jsem bohužel aktuálně v zahraničí. Velká škoda, že si nemohu osobně ověřit, zda skutečně tato akce probíhá v souladu s platnými předpisy.

Dobrý den, MČ má ke kácení platné povolení. Naleznete ho případně pod odkazem: https://www.dchabry.cz/aktualita/3853-povoleni-ke-kaceni-drevin-v-arealu-zs

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.