Slovo starostky Barbory Floriánové - květen 2019

Milí přátelé,
dovolte mi, abych tento sloupek tentokrát zahájila aktuální, důležitou a radostnou novinou – výběrové řízení na dostavbu základní školy bylo zahájeno! Velmi nás to na radnici těší, je to velký a prospěšný projekt pro Dolní Chabry a jeho realizace už byla v plánu opravdu mnoho let. Příprava a dotažení celého projektu bylo velmi náročné a samozřejmě i realizace bude nelehká, ale těšíme se, že chaberská škola projde zlepšením, které oceníme všichni. O postupných krocích budeme samozřejmě pravidelně informovat. Stejně tak se připravuje i stavba chodníku do Čimic. Zkrátka, jaro přináší samé dobré zprávy. Sledujte tedy průběžně náš web www.dchabry.cz, o jehož skvělém ocenění ze soutěže Zlatý erb jsme informovali v minulém čísle. A protože nejen v budování vane po zimě čerstvý vítr, nepřehlédněte v kulturní sekci také Kalendář akcí, který přináší přehledné informace o aktuálním dění a aktivitách. A je z čeho vybírat – hned třeba druhou dubnovou sobotu se konaly tři větší události pod záštitou naší městské části. Akce Ukliďme Chabry pod taktovkou MČ a komise ŽP, Jarní turnaj ve stolním tenise od TJ ZŠ Dolní Chabry a také Běh Gustava Peši pořádaný Sokolem Dolní Chabry. Upřímně mě těší velká účast a dobrá nálada na všech akcích, je to dobrou předzvěstí optimistické a pospolité atmosféry, kterou si Chabry rozhodně zaslouží. Ráda bych poděkovala všem svým kolegům a přátelům, kteří ve svém volném čase a s dobrou vůlí pořádají setkání, která vytvářejí vazby a pozitivní zážitky. Dobrý komunitní duch naší městské části je odrazem našeho společného soužití. Važme si dobrých vztahů, dobré vůle a poctivé práce pro radost druhých. Přeji vám krásné májové svátky a radostný květen.

Vaše Barbora Floriánová

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.