Informace k distribuci dezinfekce v Chaberském dvoře

Od pondělí 23. března 2020 bude pro občany Dolních Chaber na radnici na Hrušovanském náměstí k dispozici několik set litrů dezinfekčního mýdla. Distribuce bude probíhat přelitím do vlastních nádob, tedy ideálně do PET lahví, které si sami přinesete.

Pro občany bydlící v Nových Chabrech bude distribuce zajištěna přímo v oblasti přes zástupce jednotlivých bytových fází a SBJ, s nimiž vedení radnice aktuálně vyjednává další podobnosti. K tomuto opatření bylo přistoupeno z důvodu snížení rizika kumulace většího počtu lidí na Hrušovanském náměstí v jeden okamžik a tím zajištění větší bezpečnosti pro všechny.

Tři sta pětilitrových sudů radnice zakoupila pro potřeby obyvatel v tomto týdnu a o dalším nákupu bude dále jednat. Stále platná je také výzva všem, kteří mohou darovat vyrobené roušky, aby napsali na adresu dchabry@dchabry.cz, a stejně tak se na této adrese hlásili ti, kteří by o tyto roušky měli zájem. Zaměstnankyně úřadu již vyrobily desítky látkových roušek, které byly od pátku distribuovány mezi občany, a nadále budeme v této činnosti pokračovat.

Děkujeme všem za spolupráci.
 

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.