Omezený režim fungování Úřadu městské části

Úřad městské části Praha-Dolní Chabry z důvodu zhoršující se epidemiologické situace do odvolání funguje v omezeném režimu. Běžné otevírací hodiny zatím zůstávají v úřední dny pondělí a středu, ostatní dny můžete úřad navštívit pouze po předchozím objednání.

Zaměstnanci úřadu přejdou na směnný provoz tak, aby se skupiny vzájemně nepotkávaly. Naším cílem je co možná nejvíce chránit jak návštěvníky, tak pracovníky úřadu. Věříme, že tak budeme schopni zajistit fungování důležité agendy pro občany i v případech karantény. Knihovna a Kulturní centrum Chaberský dvůr jsou zatím v provozu, omezeny nebo zrušeny budou některé říjnové společenské akce. Pracovníci úřadu a Kulturního centra jsou vybaveni ochrannými prostředky.

Prosíme touto cestou návštěvníky úřadu a Kulturního centra, aby na úřad nechodili, pokud se necítí nejlépe, mají zvýšenou teplotu či jinou zdravotní indispozici.  

S ohledem na aktuálně platná hygienická nařízení je nutné mít na úřadě a v Kulturním centru po celou dobu návštěvy zakryté dýchací cesty rouškou nebo jinými ochrannými prostředky a při vstupu dezinfikovat ruce u dezinfekčního zařízení.

Úřad prošel v neděli 4. října 2020 dezinfekcí ozonem, další bude provedena dle aktuální potřeby.

Kontaktními osobami v případě dotazů jsou:

  • Kateřina Šilhová Šafránková, starostka, tel.: 702 222 932
  • Milan Golas, 1. místostarosta, tel.: 602 253 688
  • Kateřina Krejčová, asistentka starostky, tel.: 608 880 291

Velmi děkujeme za pochopení a váš odpovědný přístup. Buďme k sobě ohleduplní a Dolní Chabry situaci zvládnou.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.