Od pondělí 22. února 2021 se rozšiřují úřední hodiny úřadu pro veřejnost

Na základě změny vládních epidemiologických opatření se od pondělí 22. února 2021 rozšiřují úřední hodiny úřadu pro veřejnost.

  • Pondělí a středa 8:00–12:00 a 13:00–18:00 hodin

Úterý, čtvrtek a pátek pouze po předchozím objednání.

Zaměstnanci úřadu nadále zůstávají z důvodu zajištění plynulého provozu úřadu a ochrany zdraví nás všech rozděleni po směnách, které se vzájemně nesetkávají, čímž se nám daří udržet chod úřadu i v případě nutných karantén. Pokud se v těchto dnech chystáte v úřední hodiny navštívit konkrétního zaměstnance úřadu městské části, kontaktujte jej prosím nejprve e-mailem nebo si telefonicky ověřte si, zda bude v daný den na svém pracovišti. Dále vás prosíme, abyste omezili návštěvu úřadu pouze na nezbytně nutné případy a v rámci možností jste co nejvíce využívali prostředky vzdálené komunikace (e-mail, telefon).

Upozorňujeme, že s ohledem na aktuálně platná hygienická nařízení, je nutné mít po celou dobu návštěvy úřadu nasazený respirátor, roušku či jiné ochranné prostředky zakrývající nos a ústa. Po příchodu do budovy je v chodbě k dispozici dávkovač desinfekce rukou. Úřad prochází desinfekcí ozonem a všichni pracovníci jsou vybaveni respirátory a dalšími ochrannými prostředky.

Děkujeme. Za případné komplikace se omlouváme. Společným zodpovědným přístupem vše jistě brzy překonáme.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.