Veselá trafačka zná vítěze!

Na konci března jsme na stránkách městské části vyhlásili soutěž o nejlepší návrh na veselejší podobu trafostanice u základní školy. Během několika dní se nám sešly bezmála tři desítky úžasných kreseb, z nichž v polovině dubna vybrala komise složená z ředitelky základní školy Mgr. Zdenky Chaloupecké, starostky městské části Mgr. Kateřiny Šilhové Šafránkové a architekta Ing. arch. Petra Malinského vítězný návrh.

A protože bylo obrázků tolik, rozhodla se komise, že vyhlásí první tři místa a dalších šest autorů navíc ocení. Vítěznou podobu trafačky ztvárnil Richard Rezek. Druhé místo obsadil Martin Zoul a třetí byla se svým návrhem zvolena Sofie Kronosová. Gratujeme!

Mezi šesticí autorů oceněných návrhů jsou Tereza Heinrichová, Matěj Smékal, Elisabeth Narducci, Emma Narducci, Matyáš Veigner a Barbora Tomcová. Drobností budou ale oceněni všichni zúčastnění. Autory brzy kontaktujeme.

Moc děkujeme za všechny kresby, velmi nás váš zájem o zkrášlení prostranství u školy potěšil. Obrázky proto vystavíme v Chaberském dvoře, aby si je mohli prohlédnout také ostatní.

1. místo Richard Rezek
2. místo Martin Zoul
3. místo Sofie Kronosová
Komise měla opravdu z čeho vybírat.
První tři nejlepší (vpravo) a šest navíc, které komise také ocení.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.