Vyjádření k nešťastné události v Ploskovické ulici

Je to již skoro týden, kdy se v Dolních Chabrech odehrála nešťastná událost v Ploskovické ulici, po které skončily v kritickém stavu v nemocnici tři osoby. Nečekaná zpráva otřásla snad každým z nás. Policie je na detaily skoupá a z posledních dostupných informací víme pouze to, že „byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin vraždy ve stádiu pokusu“. Každopádně probíhá policejní vyšetřování, na jehož závěry si budeme muset počkat. Rozhodně není na místě podléhat spekulacím, kterým se nyní hojně věnují některá bulvární média.

Nespatřuji sebemenší smysl v hledání dalších i půl století starých katastrof a jejich spojování bez jakékoliv souvislosti ve snaze získat lákavý titulek. Dolní Chabry nadále zůstávají klidnou a malebnou částí na severu Prahy s minimálním výskytem kriminality. Věřím, že tomu tak bude i nadále, přes tuto ojedinělou nešťastnou událost, kterou policie, doufejme, brzy vyšetří.

Jakmile budu mít nějaké nové zprávy, hlavně však ve smyslu, jak bychom mohli obětem tohoto činu pomoci, budu vás informovat.

Kateřina Šilhová Šafránková, starostka MČ

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.