Výběrové řízení MČ Praha-Dolní Chabry na pozici rozpočtář/ka / účetní

Dolní Chabry vypisují výběrové řízení na pozici rozpočtář/ka / účetní. Do našeho malého týmu uvítáme pečlivou, samostatnou a zodpovědnou osobu se zkušeností v oblasti účetnictví a rozpočtu. Do výběrového řízení se můžete hlásit do 20. srpna 2022.

Úřad leží v samém srdci malebné severopražské městské části. Zaměstnává několik úředníků a může se pyšnit pestrým kolektivem a vřelou atmosférou.

Budoucí rozpočtář/ka / účetní bude mít na starosti mimo jiné sestavování rozpočtu, jeho sledování, projednávání a zúčtování, provádění rozpočtových opatření, zajišťování správy dotací a jiných účelově vázaných prostředků, zpracování měsíčních a ročních uzávěrek účetnictví, evidenci závazků a pohledávek a další z vybrané agendy vizte v přiloženém souboru. 

Požadavky na uchazeče:

Místo výkonu práce: MČ Praha-Dolní Chabry,

Vzdělání: VŠ nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru,

  Předpokládaný datum nástupu: dle domluvy,

  Pracovní poměr: na dobu neurčitou,

  Požadavky:

  • tři roky praxe v oblasti účetnictví a rozpočtu, přednostně ve veřejné správě (předpokládané znalosti: zák. č. 563/1991, Sb., o účetnictví, zák. č. 250/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtu a zák. č. 235/2004 Sb. o DPH, znalost vyhlášek č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě, č. 410/2009 Sb., pro vybrané účetní jednotky, a č. 383/2009 Sb., pomocný analytický přehled, zák. č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze,
  • výhodou je znalost programů Ginis,
  • uživatelská znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, Internet, Outlook apod.),
  • zkušenosti z oblasti státní správy a samosprávy vítané,
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost,
  • ochota učit se nové věci.

  Další požadavky a podmínky výběrového řízení naleznete v přiloženém souboru.

  Přidat komentář

  Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.