Dolní Chabry mají novou Radu městské části

V pondělí 17. října 2022 proběhlo ustavující zasedání chaberského zastupitelstva, na kterém nově zvolení zastupitelé obdrželi osvědčení o zvolení, složili zastupitelský slib, zvolili Radu MČ a složení výborů zastupitelstva pro další čtyřleté volební období.

Koalici v Dolních Chabrech uzavřely vítězné uskupení 18400.CZ S PODPOROU STAROSTŮ a třetí ve volbách Budoucnost pro Chabry. Starostkou městské části byla zvolena Kateřina Šilhová Šafránková (18400.CZ S PODPOROU STAROSTŮ), 1. místostarostou se stal Stanislav Vyšín (18400.CZ S PODPOROU STAROSTŮ) a místostarostkou Barbora Floriánová (Budoucnost pro Chabry). Dalšími dvěma členy rady jsou Radka Mlynárová (18400.CZ S PODPOROU STAROSTŮ) a Přemysl Vávra (Budoucnost pro Chabry). Uvolněni pro funkci budou stejně jako v předešlém období pouze starostka a 1. místostarosta.

Zároveň byly na ustavujícím zasedání zřízeny výbory finanční a kontrolní a zvoleni jejich členové. Finanční výbor povede Alena Hájíčková a členy budou Radovan Zadražil, Vojtěch Pavlík, Radka Mlynárová a Přemysl Vávra. Předsedkyní Kontrolního výboru se stala Ludmila Urbanová, členy poté Milan Golas, Josef Doležal, Jan Jiroušek a Miroslav Malina.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.