Zapojte se do soutěže o Zlaté hrablo

Letošní zima je pěkně náladová. Chvíli sněží, teplota letí vzhůru, potom prší a pro změnu zase mrzne. Chaberská úklidová četa se poslední týdny rozhodně nenudí. A to ani mnozí naši Chaberáci, kteří poctivě a s pravidelností odklízejí sníh před svým domem. Rozhodli jsme se proto opět vyhlásit soutěž o Zlaté hrablo a ocenit jednoho z vás, kterému není veřejný prostor v jeho okolí lhostejný.

Fotografie odklizených prostor od sněhu nám posílejte průběžně až do 15. března 2024 na e-mail: zlatehrablo@dchabry.cz. A nezapomeňte připsat adresu, kde se shrabaná lokalita nachází.

Oceníme případně také krátký příběh nebo historku, kterou nám můžete fotografii přiblížit. Ať už půjde o popis, jak nejlépe zacházet s hrablem na sníh, výčet rodinných příslušníků, kteří rádi pomáhají a proč, nebo třeba prosté sdělení, jestli vám letos sněhová pokrývka přinesla víc starostí nebo radostí.

Zaměstnanci péče o veřejný prostor na našem úřadě následně vyhodnotí nejpilnější účastníky. Výsledky soutěže zveřejníme v druhé polovině března 2024 a k vítězi poputuje Zlaté hrablo.

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.